MENUZAVRIEŤ

Laserová

operácia očí

L
A
S
E
R
O
V
Á

O
P
E
R
Á
C
I
A

O
Č
Í

L
A
S
E
R
O
V
Á

O
P
E
R
Á
C
I
A

O
Č
Í

zdieľajte nás:

 

Čo je z-lasik

Hoďte očkom po operácii Z-lasik

Túžite po dokonalom zraku bez toho, aby ste museli po byte hľadať okuliare, alebo si každé ráno zložito nasadzovali kontaktné šošovky? Ideálne riešenie pre vás je operácia očí metódou Z-LASIK. Je najrýchlejšou, najjemnejšou a najpresnejšou laserovou operáciou súčasnosti s celoživotnými výsledkami. Koriguje krátkozrakosť, astigmatizmus a ďalekozrakosť pomocou laseru plus bez použitia skalpela, vďaka čomu uvidíte lepšie ihneď a to bez toho, aby ste trávili čas s bolesťami v nemocnici.

Femto LDV Crystal Line

Prečo Z-Lasik

 • Ako jediní na Slovensku disponujeme najrýchlejším femtosekundovým laserom švajčiarskej značky Ziemer. Kliniky Cornea a iClinic ako jediné na Slovensku operujú metódou Z-Lasik.  Ostatné pracoviská propagujúce metódu Z-Lasik vykonávajú tento zázrok iným femtosekundovým laserom ako je FEMTO LDV Crystal Line od spoločnosti Ziemer.

Toľko výhod, to budete pozerať

Potrebujete pomoc pri rozhodovaní, či svojim očiam dopriať laserovú operáciu?

Výhody Z-LASIK metódy vás presvedčia:

 • Zákrok trvá iba niekoľko minút a vy už na druhý deň môžete ísť do práce

  Rýchlosť

  Zákrok trvá iba niekoľko minút a vy už na druhý deň môžete ísť do práce

 • Laserový lúč pri korekcii oka neporušuje citlivú vonkajšiu vrstvu rohovky

  Bez bolesti

  Laserový lúč pri korekcii oka neporušuje citlivú vonkajšiu vrstvu rohovky

 • Videnie sa zaastabilizuje do 3 mesiacov od operácie a výsledok je permanentný

  Doživotná záruka

  Videnie sa zaastabilizuje do 3 mesiacov od operácie a výsledok je permanentný

 • Frekvencia laserových impulzov zabezpečuje výsledky aj pri náročných nálezoch na rohovke

  Pre každého

  Frekvencia laserových impulzov zabezpečuje výsledky aj pri náročných nálezoch na rohovke

 • Technológia zabraňuje dočasným zápalovým reakciám a nežiaducim účinkom

  Bez komplikáccií

  Technológia zabraňuje dočasným zápalovým reakciám a nežiaducim účinkom

 • Žiadna bolesť počas a po operácii
 • Okamžitá rekonvalescencia
 • Ostré videnie po pár hodinách
 • Maximálna bezpečnosť
 • Najvyššia kvalita
 • V ten deň pred počítačom
 • Vysoká presnosť
 • Najrýchlejší laser na svete
Nazrite do tajomstva technológie Z-Lasik
Nazrite do tajomstva technológie Z-Lasik
Nazrite do tajomstva technológie Z-Lasik
Nazrite do tajomstva technológie Z-Lasik

Nazrite do tajomstva technológie Z-Lasik

 • Zabudnite na nepríjemné pooperačné bolesti alebo na dlhú rekonvalescenciu. Z-LASIK Crystal plus je najinovatívnejšia dostupná technológia očnej laserovej chirurgie súčasnosti, ktorá prebieha rýchlo, pohodlne a bez bolesti.

   

  Vykonáva sa úplne bez skalpelu s použitím vysoko frekvenčného femtosekundového a excimerového laseru. Vďaka revolučnému 10 až 100x rýchlejšiemu laseru nemá žiadne vedľajšie účinky na tkanivo rohovky mimo zacieleného miesta a výsledky sú dlhotrvajúce.

Očná laserová chirurgia nebola nikdy tak bezpečná, presná a pre pacientov komfortná, čo dokazuje aj viac než 500 000 zákrokov technológiou Z-LASIK.

Zdravý zrak, rýchlo a jednoducho

Chcete vedieť, ako pri metóde Z-LASIK. postupujeme?
Prečítajte si, čo vás čaká od prvého vyšetrenia, až po prvý deň bez okuliarov či kontaktných šošoviek

1

 • Vstupné vyšetrenie

  Náš očný lekár vám spraví komplexné očné vyšetrenie, aby sme zistili, či sú vaše oči vhodné na korekciu zraku laserom. Tak isto vytvoríme trojrozmerný model povrchu vášho oka, aby sme čo najpresnejšie určili postup pre korekciu dioptrickej chyby.

 • Anestéza

  Operácia sa vykonáva pri plnom vedomí. Niekoľko minút pred zákrokom dostanete anestetické kvapky na znecitlivenie oka a vy tak nebudete počas operácie cítiť nič. Vďaka anestéze netreba fixovať hlavu pacienta počas zákroku a operácia je tak pohodlnejšia.

 • Prvá časť zákroku

  Vaše oko sa najprv podrobí príprave na samotnú korekciu vytvorením rohovkového laloku: Vrchná vrstva rohovky (cca 0,1 mm tenká) sa femtosekundovým laserom FEMTO LDV Crystal line oddelí a odklopí na stranu.

 • Druhá časť zákroku – Korekcia rohovky

  Excimerový laser odstráni tkanivo rohovky za pár sekúnd s presnosťou na stotinu milimetra a dosiahne tak požadované zakryvenie. Ošetrená plocha rohovky sa vzápätí prekryje lalokom, ktorý sa priloží späť.

 • Pooperačná starostlivosť

  Oko môžete otvárať a zatvárať bezprostredne po zákroku, avšak niekoľko hodín by ste si oči nemali trieť. Hojenie urýchlia očné kvapky a ak je potrebné aj terapeutická kontaktná šošovka, ktorú dostanete po operácii. Niekoľko dní by ste si mali odoprieť aj kontaktné športy, horúci kúpeľ a plávanie.

L
A
S
E
R
O
V
Á

O
P
E
R
Á
C
I
A

O
Č
Í

L
A
S
E
R
O
V
Á

O
P
E
R
Á
C
I
A

O
Č
Í

Teší nás, my sme špecialisti na dobrý zrak

Oči sú vaše spojenie s okolitým svetom, s jeho farbami, úsmevmi aj hĺbkou. Preto je potrebné, aby ste sa dostali do rúk ozastným expertom. My už viac ako 15 rokov používame najmodernejšiu technológiu a ako prvý na Slovensku sme využili aj modernú metódu Z-Lasik.

MUDr. Ivo Ďurkovič, MPH

MUDr. Ivo Ďurkovič, MPH

lekár, oftalmológ
MUDr. Petra Hlaváčová, PhD., FEBO

MUDr. Petra Hlaváčová, PhD., FEBO

lekárka, oftalmologička
MUDr. Adela Potočková, PhD.

MUDr. Adela Potočková, PhD.

lekárka, oftalmologička
MUDr. Jarmila Belanji

MUDr. Jarmila Belanji

lekárka, oftalmologička
MUDr. Stanislava Bírócziová

MUDr. Stanislava Bírócziová

lekárka, oftalmologička
MUDr. Mráz Stanislav

MUDr. Mráz Stanislav

lekár, oftalmológ
MUDr. Lucia Krnáčová

MUDr. Lucia Krnáčová

lekárka, oftalmologička
MUDr. Mária Praženicová

MUDr. Mária Praženicová

lekárka, oftalmologička
MUDr. Mária Mesárošová, FEBO

MUDr. Mária Mesárošová, FEBO

lekárka, oftalmologička
MUDr. Katarína Selecká Možuchová

MUDr. Katarína Selecká Možuchová

lekárka, oftalmologička
MUDr. Olena Goncharova

MUDr. Olena Goncharova

lekárka, oftalmologička

Teší nás vidieť spokojnosť klientov

O tom, že moderná technológia Z-Lasik je pre vás tá pravá, vás presvedčia slová od našich milých klientov:

 • Včera 8.7.2022 som navštívila kliniku v Bratislave. Po vyšetreniach mi bola priradená metóda Z-Lasik. Lepší personál by si človek ani nemohol želať. Pani doktorka Birócziová vysvetlila všetko dopodrobna a celý kolektív vysvetľoval jednotlivé kroky po jednom. Vrele odporúčam a tí ktorí sa boja - nemáte sa čoho. Najnepríjemnejšie časť bola polhodinka potom ako to začalo ožívať.
  Veronika N., 9. 7. 2022 Z-Lasik
 • Operáciu som absolvovala v máji 2022 laserom Z-Lasik. Na operáciu ma objednali o týždeň po prvej návšteve. Od začiatku bol prístup lekárov, sestričiek a dievčat na recepcii úžasný. Operácia bezbolestná, na druhý deň som už fungovala bez okuliarov. Určite odporúčam.
  Viktória Košťanská Z-Lasik
 • Dňa 6.5.2022 som absolvovala operáciu oboch oči metódou Z-Lasik. Chcem sa poďakovať celému tímu iClinic v Košiciach. Osobitné ĎAKUJEM patrí MUDr. Marcinovi. Chcem vyzdvihnúť jeho mimoriadnu ústretovosť a profesionálny prístup. iClinic ĎAKUJEM za skvelý zrak. ❤️
  Zuzana Hudáková Z-Lasik, 1. 6. 2022
 • Dobrý deň, je to už druhy deň od absolvovania operácie očí. Bol som objednaný na prvú konzultáciu 25. 8. a bol to zároveň aj deň mojej operácie, čo ma príjemne prekvapilo, ale aj zaskočilo. Priebeh operácie bol naozaj bezbolestný a oceňujem hlavne prístup doktorov a celého personálu. Boli profesionálny a príjemný. Po operácii to však v mojom prípade nebolo tak, že som mohol naplno fungovať. Je to asi individuálne. No u mňa určite. Po hodine som nebol schopný otvoriť oči pre pocit pálenia a rezania. Cesta domov bola dosť nepríjemná. Neviem si predstaviť, že by som mal ísť auto sám. Trvalo to cca 5 hodín. No ráno som videl úplne perfektne a po pálení a rezaní ani známka. Ďakujem za všetko a teším sa na kontrolu.
  Juraj Kaiser Z-Lasik, 26.08.2020
 • Chcela by som sa poďakovať skvelému personálu a ich prístupu k pacientom na klinike iClinic v Bratislave. Na operácii som bola ešte 23.6., ale ten pocit je neopísateľný. Hneď po operácii som videla a tešila sa, keď som po ceste domov videla aj malé písmenka na billboardoch. ? ? Už tri týždne si užívam život bez okuliarov a je to nádherná. Nevadí mi dážď, zima, slnko, stačí mat po ruke slnečné okuliare. Osobitne poďakovanie patrí aj pani doktorke MUDr. Petre Hlaváčovej, ktorá ma operovala. Jej prístup bol tak úžasný a ľudsky, s akým som sa ešte nikdy nestretla. Ďakujem.
  Silvia Hančinová Z-Lasik, 17.07.2020
 • Ďakujem iClinic za vyššiu kvalitu môjho života. Operáciu som absolvoval 17.9.2020 o 13:30 hod. a už večer o 20:00 hod. som žasol nad výsledkom. :) Ďakujem
  Peter Pavlech Z-Lasik, 01.02.2020
 • V iClinic BA som absolvoval operáciu metódou Z-Lasik a po mesiaci môžem operáciu len odporučiť. Klinika funguje na profesionálnej úrovni, všetko sa riadi dohodnutými termínmi a časmi a v podstate nikde zbytočne nečakáte. Operácii predchádzalo kompletné vyšetrenie, kde ma okrem iného pani doktorka informovala aj o konkrétnej metóde operácie a postupe, akým sa operácia vykonáva. Presne som teda vedel, čo sa bude diať a ako dlho to asi bude trvať. Tesne pred operáciou mi aplikovali anestetické kvapky do očí. Samotná operácia je rýchla a trvá možno 10 minút, pričom zákrok lasermi na jednom oku je hotový približne do 2 minút. Operácia je bezbolestná, trochu nepríjemné je iba nasadenie "držiaku", ktorý zabezpečí, aby ste nehýbali okom - toto však cítite iba na lícnej kosti a trvá to 20 sekúnd. Na oku som počas operácie necítil absolútne nič. Zlepšenie zraku prišlo v podstate okamžite po operácii, no nasledujúce 3-4 hodiny som pociťoval jemné rezanie a suchý pocit v očiach. Večer to ale ustúpilo a na druhý deň som nepociťoval už žiadne obmedzenie. Navyše, po 4 dňoch od operácie som už bol aj na lyžiach, takže super. Som veľmi vďačný, že môžem vidieť bez obmedzení a konečne nemám starosti so šošovkami a okuliarmi.
  Michal Murín Z-Lasik, 28.01.2020
 • Dnes som tretí deň po operácii metódou Z-Lasik a vidím svet novým pohľadom. Od pätnástich rokov som nosil okuliare, dnes mam 47 rokov takže si zvykám na iný svet. Operácia prebehla v poriadku, ako aj všetky vyšetrenia a ľudský prístup, čo sa v dnešnej dobe veľmi cení. Ďakujem vám všetkým.
  Ladislav Barčak Z-Lasik, 27.01.2020
 • Presne pred rokom 14.12. 2018 som podstúpila operáciu na klinike v Bratislave, kde som bola odporučená mojou lekárkou p. MUDr. Zuzanou Macejkovou-Vojnovou na operáciu metódou Z-Lasik. Ani som nechcela veriť, keď mi p. doktorka odporučila i napriek môjmu vyššiemu veku túto laserovú operáciu. I keď som váhala a bála som sa neistoty, rozhodla som sa. Od malička som sa vyhýbala okuliarom, nosila som ich v nutných prípadoch, v práci i pri športe som s nimi bojovala a nakoniec sa mi zhoršoval zrak a preto som sa rozhodla. Moja p. doktorka v Skalici bola pri mne i v Bratislave a celý personál na klinike bol veľmi milý a povzbudivý tak pred, ako i po operácii. Napriek môjmu strachu a obavám som to zvládla. Som šťastná za tento krok. Som vďačná za to, že sa mi otvoril nový svet - svet každodenných povinností. Celý rok som objavovala všetko okolo seba v inom svetle. Videla som úplne iný a čistý obraz okolo seba - ľudí, veci, detaily, ktoré som v mojom zahmlenom pohľade predtým nevidela. Môžem športovať, lyžovať, jazdiť na bicykli, riadiť auto a bez okuliarov vidím to, čom som pred operáciou nevidela. Usmievam sa na ľudí, pretože im vidím z diaľky do tváre. Hodnotím celý rok od operácie a prajem si, aby sa nič v mojom pohľade nezmenilo a všetko zostalo tak, ako je to tento celý rok. Je mi ľúto, za ten čas, ktorý som prežila v inom zahmlenom videní a nevidela som okolo seba krásy tohto sveta. Ešte raz patrí moja vďaka celému obetavému personálu, ktorý pomáha uzrieť ľudom krásy tohto sveta a svojou profesionalitou dokážu ľuďom vrátiť radosť do života:) Ďakujem ešte raz.
  Alena J. Alena J., 14. 12. 2019
 • Absolvovala som u vás operáciu Z-Lasik a som veľmi spokojná. Aj s prístupom lekárky a personálu a aj s tým, že konečne prvýkrát v živote vidím vonku bez okuliarov čokoľvek, na čo sa pozriem. :-)) Mala som totiž zlý zrak už ako malé dieťa. :-) Takže ďakujem veľmi pekne.
  Lena Haňová Z-Lasik, 10. 12. 2019

Benefity

 • + Predoperačné vyšetrenie ZADARMO hradené zdravotnou poisťovnou
 • + Ku každej operácii slnečné okuliare zadarmo
 • + Pooperačné kontroly v cene operácie
 • + Balenie kvapiek a liekov potrebné po operačnom zákroku v cene operácie

 

Rozdávame zľavy v hodnote milión EUR na operácie očí VIAC INFO.

1100 €
550
oko

Objednajte sa hneď a uvidíte

BRATISLAVA
iClinic - očná klinika
Aupark Tower, 2. poschodie, Einsteinova 24, 851 01 Bratislava

Objednávky na predoperačné vyšetrenia a operácie:
+421 903 242 628

Pooperačné kontroly a ambulancia:
+421 911 546 064

Priestory kliniky

BANSKÁ BYSTRICA
iClinic - očná klinika
Kapitulská 7, 2. poschodie, 974 01 Banská Bystrica

Ambulancia: 
+421 48/414 70 43

Mobil: 
+421 917 915 380

Priestory kliniky

KOŠICE
iClinic – očná klinika
Hotel CRYSTAL, 1. poschodie Slovenskej jednoty 8, 040 01 Košice

Mobil: 
+421 911 364 429

Priestory kliniky

SÚHLAS SO SPRACOVANÍM OSOBNÝCH ÚDAJOV

Ochrana osobných údajov

Tu nájdete všetky potrebné informácie o tom, ako Vaše osobné údaje spracúvame, ako ich chránime a tiež o právach, ktoré v súvislosti so spracúvaním osobných údajov ako dotknutá osoba máte.

Prevádzkovateľom pri spracúvaní Vašich osobných údajov je obchodná spoločnosť:

iClinic plus s. r. o.
so sídlom: Dlhé Diely I/6A, 841 01 Bratislava
IČO: 36 835 528
spoločnosť zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I

Oddiel Sro, Vložka číslo: 53996/B

Ak máte akékoľvek otázky, či podnety týkajúce sa osobných údajov, môžete nám napísať na adresu marketing@iclinic.sk

Účely, na ktoré Vaše osobné údaje používame

 

Komunikácia s Vami

Vaše kontaktné údaje používame na zaslanie oznámení súvisiacich s poskytovaním našich služieb alebo keď chceme reagovať na Vaše oslovenie, keď sa nás na niečo pýtate.

Marketing a remarketing

Posielame Vám na e-mail informácie o novinkách a aktuálnych ponukách, ktoré by Vás mohli zaujímať, v nadväznosti na predchádzajúci kontakt s Vami alebo keď nám na to udelíte súhlas. Svojim klientom zasielame ďakovné e-maily za prejavenú dôveru a ďalšie nepravidelné a príležitostné e-maily. Zasielanie týchto e-mailov viete ľahko zrušiť kliknutím na link v päte e-mailu alebo tým, že nás o tom informujete e-mailom na: marketing@iclinic.sk alebo iným vhodným spôsobom.

Informácie o návštevách a pohybe na našej stránke a jej jednotlivých sekciách využívame pre účely reklamy a marketingu na našej ako aj na iných stránkach. Tieto informácie využívame aj na analytické účely a pomáhajú nám prispôsobiť obsah stránok Vaším požiadavkám.

Reklama

Za účelom reklamy vyhotovujeme fotografie na športových, hudobných a iných akciách, ktoré sponzorujeme, taktiež fotografie spokojných zákazníkov ako aj výhercov súťaží, ktoré organizujeme. Tieto fotografie následne zdieľame na našich stránkach a profiloch na sociálnych sieťach.

Spotrebiteľské súťaže

Za účelom propagácie našich služieb a značky realizujeme spotrebiteľské súťaže prostredníctvom rôznych sociálnych sietí alebo formou SMS súťaží, do ktorých sa môžete zapojiť. Po ukončení týchto súťaží zverejníme výhercov súťaže, ktorých následne kontaktujeme, aby sme im mohli odovzdať výhry.

Záujemcovia o zamestnanie / profesia.sk

V prípade, ak máte záujem o zamestnanie u nás a kontaktujete priamo nás alebo zareagujete na našu ponuku na stránke www.profesia.sk, získavame a uchovávame Vaše údaje spolu so spoločnosťou Profesia spol. s r.o., v databáze vhodných kandidátov výlučne s Vašim súhlasom. Kandidátov zaradených do databázy následne oslovujeme za účelom ich účasti vo výberovom konaní.

S Vašim súhlasom v tomto prípade uchovávame aj údaj o Vašej e-mailovej adrese, prípadne iné údaje, ktoré nám za týmto účelom sprístupníte, ako je Vaše meno, mesto, kde máte záujem o zamestnanie, či preferovaná pozícia.

Fakturácia a účtovníctvo

Vaše osobné údaje spracúvame najmä na základe zákona o účtovníctve.

Bezpečnosť a ochrana práv

Vaše údaje používame tiež na zaistenie bezpečnosti poskytovaných služieb, aby sme reagovali na nároky, ktoré boli voči nám uplatnené, pri konaniach pred štátnymi a inými orgánmi, ktoré kontrolujú našu činnosť, a aby sme vymáhali nároky, ktoré nám vznikli.

Údaje, ktoré zbierame

Pri poskytovaní našich služieb získavame o Vás nasledujúce údaje:

Pre účel Pre účel Pre účel Pre účel Pre účel Pre účel Pre účel
Spracúvané osobné údaje a) b) c) d) e) f) g)
titul, meno a priezvisko
dátum narodenia
rodné číslo
adresa
fotografia
vlastnoručný podpis
číslo bankového účtu
e-mailové adresy
telefónne číslo
cookies
ďalšie údaje poskytnuté súhlasom
Doba uchovania osobných údajov 3r. od poslednej komunikácie 5r. / po dobu udelenia súhlasu 5r. / po dobu udelenia súhlasu 5r. / po dobu udelenia súhlasu po dobu trvania výberového konania po dobu stanovenú zákonom po dobu stanovenú zákonom

 

Právne základy

Právny základ spracúvania Vašich osobných údajov je:

Prenos osobných údajov do tretích krajín

Vaše osobné údaje aktívne do tretích krajín mimo EÚ neprenášame.

 Ochrana osobných údajov

V súlade s požiadavkami platnej legislatívy vykonávame všetky potrebné bezpečnostné, technické a organizačné opatrenia, aby sme Vaše osobné údaje chránili. Elektronické údaje sú uchovávané v chránenej databáze na serveri, ktorý je náš alebo je pre nás vyhradený. Databázu obsahujúcu osobné údaje chránime pred jej poškodením, zničením, stratou a zneužitím.

Doba uchovania osobných údajov

Osobné údaje, ktoré spracúvame na základe súhlasu, ktorý ste nám udelili spracúvame po dobu udelenú v súhlase, resp. do doby odvolania súhlasu.

Osobné údaje, ktoré spracúvame na zákonnom alebo zmluvnom základe spracúvame po dobu trvania zmluvy, alebo po dobu stanovenú zákonom, alebo iným všeobecne záväzným právnym predpisom.

Chceme Vás informovať, že aj keď odpadne niektorý z dôvodov spracúvania nemusí to mať za následok, že uchovávanie Vašich osobných údajov ukončíme. Tieto osobné údaje totiž môžeme a občas musíme spracúvať aj na iný účel s iným právnym základom.

Práva dotknutých osôb

V zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES, Vám ako dotknutým osobám, paria viaceré práva. V prípade, ak si uplatníte akékoľvek z nižšie uvedených práv, budeme Vás o vybavení Vašej žiadosti informovať do 30 dní odo dňa jej doručenia k nám. V odôvodených prípadoch môžeme uvedenú lehotu predĺžiť na 60 dní, o čom Vás budeme informovať.

Ako si  môžete uplatniť svoje práva

Vaše práva si môžete uplatniť zaslaním žiadosti na e-mailovú adresu: marketing@iclinic.sk alebo na adresu sídla našej spoločnosti.

Vo Vašej žiadosti uveďte nasledujúce údaje: Vaše meno, priezvisko, e-mailovú adresu, prípadne adresu trvalého bydliska. Tieto informácie od Vás požadujeme preto, aby sme si overili Vašu totožnosť a neposkytli Vaše osobné údaje neoprávnenej osobe.

PRÁVA DOTKNUTÝCH OSÔB

Právo na prístup k údajom

Máte právo získať od nás potvrdenie o tom, či sa o Vás spracúvajú osobné údaje a v prípade, ak Vaše osobné údaje spracúvame, poskytneme Vám informáciu o tom, aké údaje o Vás spracúvame, za akým účelom, komu boli Vaše osobné údaje poskytnuté, či boli prenesené do tretej krajiny a ako dlho budeme Vaše osobné údaje uchovávať.

Právo na opravu

Ak sa domnievate, že naša spoločnosť o Vás spracúva nesprávne osobné údaje, môžete využiť toto právo a požiadať nás o ich opravu. Záleží nám na tom, aby sme o Vás spracúvali správne osobné údaje, preto toto právo určite využite vždy, keď sa napríklad presťahujete alebo príde k zmene akéhokoľvek Vášho osobného údaju, ktorý je pre Váš vzťah s nami dôležitý.

Právo na vymazanie (právo na zabudnutie)

Máte právo na vymazanie Vašich osobných údajov, ktoré o Vás spracúvame, v prípade ak sú splnené nasledovné podmienky a neuplatňujú sa zákonné výnimky:

V prípade, ak by boli Vaše osobné údaje zverejnené a Vy si u nás uplatníte právo na vymazanie, vymažeme aj takéto zverejnené osobné údaje. Zároveň budeme informovať ostatných príjemcov Vašich osobných údajov, že ste si uplatnili právo na vymazanie a mali by teda vymazať všetky odkazy na Vaše osobné údaje, ak to bude technicky možné so zreteľom na dostupnú technológiu a náklady na vykonanie týchto opatrení.

Právo na obmedzenie spracúvania

Máte tiež právo nás požiadať o dočasné obmedzenie spracúvania, a to v týchto prípadoch:

Právo na prenosnosť údajov

Máte právo získať osobné údaje, ktoré o Vás spracúvame na základe súhlasu a/alebo zmluvy a spracúvame ich automatizovanými prostriedkami, a to v štruktúrovanom, bežne používanom a strojovo čitateľnom formáte. Tieto údaje môžete preniesť aj inej osobe, preto ak je to technicky možné, prenesieme na Vašu žiadosť Vaše osobné údaje priamo k Vami zvolenému prevádzkovateľovi. 

Právo namietať

Máte právo namietať, z dôvodov týkajúcich sa Vašej konkrétnej situácie, spracúvanie Vašich osobných údajov, ktoré je vykonávané na základe nášho oprávneného záujmu, vrátane práva namietať proti profilovaniu založenému na našom oprávnenom záujme.

Vždy máte tiež právo namietať voči spracúvaniu Vašich osobných údajov, ak sa tieto spracúvajú na účely priameho marketingu.

Podávanie sťažností

V prípade, ak sa domnievate, že spracúvanie Vašich osobných údajov našou spoločnosťou je v rozpore s platnými právnymi predpismi na ochranu osobných údajov, máte právo podať sťažnosť Úradu na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky.

Cookies

Pri návšteve našej stránky spracúvame Vaše cookies. Chceme Vás informovať, že cookies si viete vo svojom prehliadači nastaviť.

Funkčné a technické cookies – tieto cookies zabezpečujú riadne fungovanie našej webstránky. Bez týchto cookies by naša webová stránke riadne nefungovala, ich použitie je nevyhnutné.

Analytické cookies – tieto cookies slúžia na získanie údajov o návštevnosti našej internetovej stránky, informácií o vyhľadávaniach vykonaných na našej stránke a tiež na zisťovanie, ako sa po našej stránke pohybujete, aby sme ju vedeli spraviť pre Vás čo najjednoduchšou na používanie.

Marketingové a reklamné cookies – tieto cookies používame na to, aby sme Vám na našej stránke vedeli zobrazovať obsah, ktorý Vás podľa Vašich predchádzajúcich preferencií zaujíma, a tiež za účelom zobrazovania reklamy na základe Vašich záujmov.

Vaše voľby

Existuje viacero možností, ako spravovať alebo obmedziť to, ako my a naši partneri využívame cookies a podobné technológie:

 1. Nastavenia prehliadača: hoci väčšina prehliadačov má základné nastavenie, ktorým akceptujú cookies, ich nastavenia umožňujú, aby ste si vymazali alebo odmietli cookies. Musíme Vás však upozorniť, že v tomto prípade nemusia niektoré poskytované služby riadne fungovať.
 2. Tretie strany: na obmedzenie cookies sa dajú využiť riešenia tretích strán, napríklad na stránke optout.aboutads.info.